Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na wydarzenie biznesowe organizowane na żywo 26 lipca 2023 przez Akademię Najemcy, której założycielem jest Walter Herz. To wyjątkowe wydarzenie będzie odpowiedzią na nurtujące pytanie: Jak zachęcić pracowników do powrotu do biur? Miejsce wydarzenia to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń eventowa Skyfall Warsaw w biurowcu Warsaw Unit na 46 piętrze w samym sercu Warszawy. Na Gości czekać będzie ogromna dawka wiedzy, nagrody, certyfikat uczestnictwa oraz możliwość dialogu i networkingu z innymi uczestnikami. 
Więcej informacji poniżej, do zobaczenia! 
Akademia Najemcy to pierwszy w Polsce, całkowicie innowacyjny projekt cyklu szkoleń i spotkań tylko dla Najemców.
Szkolenia bazują na bogatej wiedzy ekspertów oraz wymianie doświadczeń samych uczestników. Ich tematyka to zbiór naszych doświadczeń i najczęściej zgłaszanych problemów przez Najemców.
Akademia ma na celu szerzenie wiedzy i wymianę informacji pomiędzy różnymi najemcami zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego.
Serdecznie zapraszamy do udziału w najbliższym wydarzeniu 26 lipca 2023 w Warszawie!
O Akademii Najemcy
Nowe regulacje prawne pracy zdalnej - co warto wiedzieć?
W poszukiwaniu work-life balance - czyli balansowanie pomiędzy prawem, dobrostanem pracowników a wynikami zespołów
Jak zaaranżować przestrzeń pod potrzeby pracowników?
Czy aranżacja może wpłynąć na chęć pracy z biura, a co za tym idzie zachowanie work-life balance?
Czy obecny rynek biurowy w Warszawie i dostępne powierzchnie są w stanie sprostać oczekiwaniom najemców?
Aranżacja biura a koszty i obecna sytuacja na rynku biurowym
Flexi biuro - co sprawdza się najlepiej i jak zabezpieczyć prawa najemcy?
Co zrobić by biuro było benefitem?
Czy praca hybrydowa z nami zostanie?
Praca z biura po pandemii - perspektywa firmy, perspektywa pracownika
Co zachęca a co zniechęca pracowników do pracy w biurach?
Podczas wydarzenia omówimy:
Omówienie wniosków z autorskiego raportu Walter Herz na temat sytuacji na warszawskim rynku biurowym
Solidna dawka praktycznej wiedzy 
Możliwość spotkania z ekspertami i wymiany doświadczeń między uczestnikami 
Imienny certyfikat uczestnictwa w wydarzeniu
Losowanie upominków

Korzyści z udziału w spotkaniu:

Rejestracja uczestników
Spotkania i rozmowy przy kawie, poczęstunek
Rozpoczęcie Akademii Najemcy

Prezentacje:
W poszukiwaniu work-life balance - pomiędzy prawem, dobrostanem pracowników a wynikami (SK&S)
Powroty do biur - rozwiązania dla firm (Tina Sobocińska)
Aranżacja biura pod potrzeby pracowników (The Design Group)
Czy dostępne powierzchnie biurowe w Warszawie sprostają oczekiwaniom najemców? (Walter Herz)
Spotkania i rozmowy przy kawie, poczęstunek

Panel dyskusyjny:
Praca z biura kluczem do work-life balance (SK&S, The Design Group, Walter Herz)
Podsumowanie i zakończenie, losowanie niespodzianki

Miejsce:  Skyfall Warsaw
46 piętro biurowca 
Warsaw UNIT, 
Rondo Daszyńskiego 1 w Warszawie
Data: 26 lipca 2023
Start: 10:00
Informacje organizacyjne
Agenda
10:00 - 10:15
10:15 - 10:30
10:30 - 10:45
10:45 - 11:00
11:00 - 11:15
11:50 - 12:50
12:50 - 13:00
11:30 - 11:50
09:30 - 10:00
11:15 - 11:30
Prowadzący
Partner, Head of
Tenant Representation
Walter Herz
Mateusz Strzelecki
Od ponad 10 lat w Walter Herz dba o prawa najemcy, wykłada i dzieli się wiedzą w Akademii Najemcy. Jako Partner w spółce odpowiada za główną linię biznesową - Reprezentacji Najemcy (Tenant Representation) oraz rozwój rynków regionalnych i usług oferowanych przez firmę). Do jego obowiązków należy również zarządzanie relacjami i współpraca z kluczowymi klientami firmy oraz koordynacja strategicznych projektów prowadzonych na rzecz Najemców i Właścicieli nieruchomości na terenie całego kraju.

Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami funkcjonującymi w różnych obszarach rynku. Reprezentował klientów m.in. z sektora IT, BPO/SSC, branży wydawniczej, hotelarskiej czy sektora publicznego, przeprowadzając transakcje zarówno na terenie Warszawy, jak i w wielu miastach regionalnych. Koordynował transakcje najmu na blisko 450 000 m kw. powierzchni biurowej na terenie całego kraju. Do grona jego Klientów należą takie firmy jak: InPost, Grupa Fortum, Kruk S.A., Xceedance, WSIP czy RTB House.
Walter Herz jest wiodącą na rynku agencją nieruchomości komercyjnych. Od ponad 10 lat doradza inwestorom, właścicielom nieruchomości oraz najemcom. Wspiera klientów w poszukiwaniu i wynajmie powierzchni biurowych, magazynowych oraz handlowych. Doradza na każdym etapie procesu oraz zabezpieczamy prawa najemców.
Świadczy również usługi doradztwa inwestycyjnego przy zakupie i sprzedaży nieruchomości komercyjnych oraz terenów inwestycyjnych.
Wiedza to podstawa pracy Walter Herz. Pracownicy znają aktualne trendy rynkowe, sytuację gospodarczą kraju oraz badają potrzeby biznesowe Klientów. 

Walter Herz działa w sektorach:
biura | magazyny | retail | hotele | PRS | grunty.
Partnerzy
Agnieszka Fedor
Partner, Adwokat
Kancelaria SK&S
Szefowa zespołu prawa pracy w SK&S. Ma unikatowe doświadczenie w reprezentowaniu pracodawców w negocjacjach ze związkami zawodowymi oraz sporach zbiorowych. Na co dzień doradza pracodawcom z różnych branż i sektorów gospodarki w skomplikowanych projektach restrukturyzacyjnych.  Członkini Europejskiego Stowarzyszenia Prawników Prawa Pracy (EELA) oraz jedna z założycielek i członkini Stowarzyszenia Prawa Pracy. Członkini Zarządu Stowarzyszenia Lidershe – zrzeszającego kobiety biznesu i przygotowującego je do zajmowania najwyższych stanowisk menedżerskich.
Zapewnia wsparcie eksperckie w Fundacji Share The Care, której doradzała w procesie legislacyjnym wdrożenia do polskiego systemu prawnego dyrektywy UE work-life balance. Wyróżniana w prestiżowych, międzynarodowych (Chambers & Partners i Legal500) i krajowych (Rzeczpospolita) rankingach prawniczych. Znajduje się na liście najlepszych „25 prawniczek w biznesie” Forbesa.

Kancelaria prawna Sołtysiński Kawecki & Szlęzak doradza polskim i zagranicznym klientom w krajowych i międzynarodowych przedsięwzięciach gospodarczych oraz w sprawach procesowych. Działając nieprzerwanie od 1991 r. jako niezależna polska firma, zdobyła jedną z czołowych pozycji na rynku usług prawnych. Zajmuje się wszystkimi dziedzinami prawa istotnymi dla prowadzenia działalności gospodarczej. Zespół kancelarii liczy ponad 180 prawników, stale współpracuje też z największymi kancelariami międzynarodowymi.
Konrad Krusiewicz
Architect & CEO 
The Design Group
Architekt, założyciel i właściciel pracowni architektonicznej The Design Group. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej.
Od ponad 15 lat związany z branżą nieruchomości biurowych i projektowaniem wnętrz biurowych dla szerokiego spektrum klientów. Doskonała znajomość rynku, szeroka wiedza architektoniczna i nieograniczona kreatywność, sprawiają, że nie boi się on eksperymentować i tworzyć pionierskie projekty biur dla wielkich korporacji.
Stworzył zespół architektów, których dobrał ze względu na ich profesjonalizm i pasję. Ceni sobie dokładność, wspólne zaangażowanie oraz twórcze podejście do realizowanych projektów.

The Design Group to studio projektowe specjalizujące się w projektach komercyjnych w zakresie projektowania i programowania środowisk pracy. Posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oryginalnych, niepowtarzalnych i nowoczesnych wnętrz biurowych. Klienci BPO/SSC doceniają ich elastyczność w pracy nad projektami i nastawienie na tworzenie łatwych do adaptacji biur projektowych. W procesie projektowania priorytetem jest dla nich ergonomia oraz skoncentrowanie się na człowieku. Ich projekty były wielokrotnie nagradzane w konkursach krajowych i zagranicznych. Do grona ich klientów należą m.in. Allegro, OLX Group, PwC Service Delivery Center, Skanska.

Tina Sobocińska
Obecnie HR4future- Founder & HR Strategic Advisor.
HR Director z 20+ lat doświadczeniem w międzynarodowych firmach (PwC, DHL, Schneider Electric, Sanofi Aventis) w rolach Dyrektora HR, Członka Zarządu, Senior Management Team, Dyrektora Shared Services HR na Europę.
Pasjonatka i doradca HR w projektach: Workplace of the future, Mega trends, Competencies of the Future, HR of the Future, Culture Book, From the Great Rotation to the Great Attraction, 4 day week, Neuroróżnorodne Miejsca Pracy.
Liderka networku Digital HR Champions. Aktywna w networkach: LiderShe i Human Explorers.
Mentorka w programach FutureUp Banku BNP Paribas, Vital Voices. Współautorka serii podcastów: ‘Case study: praca hybrydowa’ , ‘Leaders.What’s next?’ nagrywanych z Jarosławem Kuźniarem, Voice House.
Wykładowczyni na studiach podyplomowych w Uniwersytecie SWPS, na SGH i Akademii Leona Koźmińskiego.


HR4future wspiera Liderów HR i Biznesu najlepszym międzynarodowym, międzysektorowym, praktycznym doświadczeniem, nieszablonowym myśleniem, pełnym zaangażowaniem w zestaw narzędzi, a także przejrzystymi opiniami. Oferuje pełen zakres benchmarków, studiów przypadków, innowacji, analiz, które zapewnią pełny obraz i trendy rynkowe, wspierające strategię, projekty, zmiany czy prezentacje dla interesariuszy.
Zakres działalności HR4future obejmuje m.in.: analizę oczekiwań związanych z kulturą hybrydową, przeprowadzenie wewnętrznych audytów standardów w miejscu pracy, poprowadzenie warsztatów, przygotowanie docelowych rozwiązań dla strategii workplace, projekt planu zarządzania zmianą wraz z komunikacją. 

Akademia Najemcy rozpocznie się za
00
DNI
00
GODZINY
00
MINUTY
00
SEKUNDY
Baza wiedzy Akademii Najemcy